معرفی ۸ مارک ژل لب برند و معروف

بهترین مارک ژل لب شامل فیلرهایی می شوند که بر پایه ی هیالورونیک اسید هستند.
فیلر های اسید هیالورونیک در حال حاضر رایج ترین نوع تزریق برای بزرگ کردن و تقویت ظاهر لب ها و در نتیجه جوانسازی صورت به حساب می آیند. هیالورونیک اسید یک ماده شبیه به ژل است که از باکتری ها تولید می شود. این ماده با چسباندن خود به مولکول های آب درون پوست می تواند لب ها را ضخیم تر نشان دهد. این فیلر ها به شکل کندی جذب می شوند و می توانند میزان و حجم لب ها را تنظیم کرده تا فرد به ظاهر ایده آل خود دست یابد.

چرا انتخاب بهترین مارک ژل لب مهم است؟

انتخاب بهترین مارک ژل لب از این جهت دارای اهمیت بالایی است که در صورت تزریق ژل لب بی کیفیت ممکن است فرد عوارض جبران ناپذیری را تجربه کند و این مسئله تا همیشه بر روی زیبایی صورت وی تاثیر بگذارد. در حقیقت زمانی که شما بهترین کلینیک تزریق ژل لب را بر می گزینید، می توانید مطمئن باشید که در این مرکز از بهترین و مرغوب ترین برندهای ژل لب استفاده می شود. در این مطلب می خواهیم انواع مختلف ژل حجم دهنده لب را معرفی و همه ویژگی های آن ها را بررسی کنیم.

نکته مهم

علاوه بر مارک ژل لب، متد و تکنیک تزریق آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در صورتی که شما بهترین برند فیلر لب را هم انتخاب کرده باشید ولی برای تزریق آن به یک دکتر خوب مراجعه نکنید، ممکن است باز هم عوارضی را تجربه نمایید.

 • ژل لب پرفکتا

  ژل پرفکتا (Perfectha) یک دسته از فیلر های پوستی اسید هیالورونیک است که به شکل سفارشی و در کشور فرانسه تولید می شود. از این محصولات جهت از بین بردن چین و چروک های صورت، ترمیم حجم از دست رفته و کانتورینگ صورت استفاده می شود و نتایج آن نیز فوری و طبیعی است. تزریق ژل لب پرفکتا برای حجم دهی به لب ها اقدامی است که عوارض خاصی به همراه ندارد.

 • ژل لب ژوویدرم

  وقتی حرف از فیلر های با کیفیت و خوب لب باشد، ژل ژوویدرم یکی از اولین نام هایی است که مطرح می شود. این محصولات در واقع استاندارد طلایی فیلر های لب مدرن هستند. همچنین ژوویدرم به عنوان یکی از امن ترین فیلر های لب نیز شناخته می شود. سازمان غذا و دارو (FDA) این محصول را تایید کرده و ماده فعال و اصلی آن نیز اسید هیالورونیک (یک ماده طبیعی از بدن) است. ژل ژوویدرم می تواند به لب ها حجم مناسبی دهد تا فرد به ظاهر مورد نظر خود برسد. این فیلر پوستی با کیفیت، مزایای متعددی به همراه دارد. برای درمان خط و خطوط ریز در چهره و چین و چروک ها از ژوویدرم استفاده می شود.

  متخصصان پوست برای از بین بردن زخم ها و مخفی کردن جای جوش نیز از ژوویدرم استفاده می کنند. علاوه بر این، فیلر های ژوویدرم محصولات بسیار خوبی جهت سفت کردن پوست شل و افتاده و نیز لیفتینگ گونه ها هستند. از فیلر های ژوویدرم در تغییر شکل بینی و درمان مشکلات پزشکی نظیر لیپودایستروفی استفاده می شود. ژل ژوویدرم ظاهری طبیعی به فرد هدیه می کند و نتایج آن بسیار درخشان و جذاب هستند. شاید به همین خاطر کایلی جنر (یکی از سلبریتی های مشهور ایالات متحده امریکا) از این محصول برای حجم دادن به لب های خود استفاده می کند.

 • ژل ژوویدرم (ولبلا)

  ولبلا عضوی از مجموعه فیلر های لب ژوویدرم به حساب می آید اما باید آن را به شکل جداگانه معرفی کنیم. این محصول توسط سازمان FDA مورد تایید بوده و به شکل تزریقی مورد استفاده قرار گرفته می شود. به کمک این فیلر می توان خطوط خنده را صاف کرد و همچنین خط و خطوط روی صورت افراد سیگاری را نیز بهبود بخشید.
  فیلر ولبلا برای افزایش حجم لب ها و بازگرداندن ظاهر جوان و شاداب، گزینه بسیار مناسبی است. ولبلا برای زخم های ناشی از جوش ها نیز کارایی دارد. آن چیزی که ولبلا را متفاوت از سایر فیلر ها می کند، توانایی آن در استفاده از اسید هیالورونیک در وزن های مولکولی متفاوت است. به کمک این قابلیت، فیلر می تواند حجم اضافه شده به لب ها را محدود کرده و نتایج نامحسوس شوند. همچنین اثر آن تا یک سال باقی می ماند.

 • فیلر لب رستیلن

  دقیقا مانند فیلر های ژوویدرم، رستیلن، از جمله فیلر های تزریقی زیبایی است که به کمک اسید هیالورونیک ساخته می شود. این محصولات در سال ۲۰۰۳ میلادی تاییدیه سازمان غذا و دارو FDA را کسب کردند و متخصصان پوست از ژل های رستیلن برای شکل دهی به لب ها و درمان چین و چروک استفاده می کنند.
  نتایج فیلر رستیلن نیز با دوام هستند که از ۶ ماه تا چند سال نیز تاثیر آن ها باقی می ماند. یکی از بهترین مزایای استفاده از فیلر های حاوی اسید هیالورونیک این است که اگر از ظاهر آن ها خوشتان نیاید، می توان با تزریق آنزیم خاصی مواد مذکور را از بین برد و ظاهر طبیعی فرد، پس از یک تا دو روز باز خواهد گشت. طبق شایعات منتشر شده در فضای مجازی، کلوئی کارداشین، مایلی سایروس و سوفی مانک از جمله سلبریتی هایی هستند که از فیلر رستیلن استفاده کرده اند.

 • ژل لب تئوسیال

  یکی دیگر از فیلر های تزریقی مبتنی بر اسید هیالورونیک فیلر تئوسیال نام دارد که نام کامل آن Teosyal Kiss است. این محصول جهت افزایش حجم لب ها، درمان چین و چروک ها، تغییر حالت لب و افزایش آب درون لب ها طراحی شده است و ماندگاری آن نیز بیشتر از بسیاری از فیلر هاست.  همچنین متخصصان می گویند مراجعه کنندگان در تزریق این نوع فیلر حس راحت تر و بهتری دارند. جهت جلوگیری از واکنش های آلرژی در افراد، در ترکیب فیلر تئوسیال از اندوتوکسین های باکتریایی استفاده شده است تا سطوح پروتئینی را کاهش دهند.

 • ژل لب بلترو

  از ژل بلترو جهت ایجاد تغییرات در لب ها استفاده می شود و ماندگاری نتایج این فیلر ها بین شش تا ۱۲ ماه است. این موضوع به فرمول مورد استفاده بستگی دارد. بلترو شامل سه نوع از فیلر های لب می شود که از آن ها برای حل مشکلات مختلفی استفاده می گردد:
  محصولات بلترو متعادل (Belotero Balance) و بلترو پایه (Belotero Basic): این محصولات می توانند لب ها را بزرگتر کرده و خطوط تیره روی لب ها را برطرف کنند. مدت زمان باقی ماندن نتایج نیز حدود ۶ ماه است.
  محصول Belotero Intense که برای اضافه کردن حجم به لب و حل مشکل خطوط عمیق بر روی لب ها استفاده می شود و نتایج آن تا ۱۲ ماه پایدار هستند.
  محصول belotero soft که از آن جهت بهبود لب ها و صاف کردن خطوط سطحی استفاده می شود و نتایج آن نیز تا ۱۲ ماه دوام دارد.
  افرادی که سابقه واکنش های آلرژی به پروتئین های گرم مثبت را دارند، نباید از فیلر های لب بلترو استفاده کنند.

 • فیلر استایلج

  ژل لب استایلج (که همراه با لیدوکائین یا بدون آن در دسترس است) نوعی فیلر پوستی تزریقی با فناوری کراس لینک است که به شکل نوآورانه ای طراحی شده است و حاوی اسید هیالورونیک و آنتی اکسیدان هاست. دو نوع این فیلر مانیتول و سوربیتول هستند. فیلر استایلج جهت صاف کردن چین و چروک های مختلف بر روی پیشانی، اصلاح فرم بینی، اصلاح خطوط چانه یا استخوان گونه یا بهبود فرم لب ها طراحی شده است.
  نتایج حاصل از تزریق ژل استایلج ماندگاری ۶ الی ۲۴ ماهه دارند و این مدت زمان به فرد، فرمول مورد استفاده در تولید فیلر و میزان تزریق آن بستگی دارد. بیماران باید از دست زدن به ناحیه درمانی و یا فشار آوردن بر روی آن، نوشیدن الکل و داشتن حرکاتی با واکنش های زیاد بر روی صورت تا ۲۴ ساعت پس از تزریق اجتناب کنند.

 • ژل لب کره ای رووفیل

  رووفیل اولترا یک فیلر پوستی با توانایی صاف کردن خطوط عمیق است که توانایی از بین بردن ظاهر چین و چروک های متوسط تا عمیق در پوست را دارد. در این محصول از تکنولوژی لیفت پوست صورت بدون نیاز به عمل جراحی استفاده شده است که روشی نوآورانه به شمار می رود. رووفیل حاوی اولیگوپپتید ۷۲ است که پروسه از بین رفتن اسید هیالورونیک در پوست را محدود می کند. همچنین این ماده خاصیت ضد التهابی ویژه ای دارد. در این روش، فیلر پوستی به شکل کند، اسید هیالورونیک را جذب پوست می کند تا نتایج با دوام و طولانی مدت باشند. همچنین تولید کلاژن توسط پوست نیز بهبود می یابد تا شاهد بهترین نتایج باشید.
  اثرات رووفیل اولترا را می توان تا ۱۲ ماه پس از تزریق مشاهده کرد. این مدت زمان به فاکتور های متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به نوع پوست، عمق چین و چروک ها، نوع تزریق و حجم تزریق اشاره کرد. پروسه تزریق فیلر رووفیل اولترا شامل وارد کردن ژل به لایه های عمقی پوست می شود. بدین ترتیب می توان نواحی خاصی همچون پیشانی، ناحیه بینی، چین های بینی، خطوط ماریوت، گونه ها، فک و چانه را هدف قرار داد.

  در پایان دوباره تاکید می کنیم که تنها استفاده از ژل لب با کیفیت و برند کافی نیست و گرفتن مناسب ترین نتیجه از این اقدام زیبایی،انتخاب بهترین دکتر پوست می باشد.چرا که علاوه بر نوع و مارک ژل لب، تبحر و تجربه پزشک در زمینه تزریق آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.